Українка виграла на ЧС-2023 із санного спорту

261974

Спортсменка стала автором історичного досягнення для нашої країни

У Блуденці (Австрія) відбувся юнацький чемпіонат світу-2023 із санного спорту, на якому золоту нагороду здобула українка Юліанна Туницька. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

19-річна спортсменка перемогла в особистих змаганнях, де за підсумками двох заїздів показала час 1:04.723 хвилини. Під час першої спроби Туницька показала другий результат (32.295 секунди), бо її випередила суперниця з Німеччини Меліні Фішер.

У рамках другого заїзду вона подолала дистанцію за 32.428 секунди, що теж стало другим результатом після німкині Анке Яніке. Водночас друга спроба Фішер виявилася провальною, завдяки чому Юліанна за загальним часом вийшла на перше місце та завоювала "золото".

На другому місці опинилася Барбарі Альмаєр з Австрії (+0.211), а на третьому – італійка Александрі Оберштольц (+0.348). У змаганні взяли участь ще три українки ‒ Анна Шкрет зайняла 24-е місце, Дар'я Некотєнєва ‒ 26-е, а Дарина Федорчук – 30-е.

Для Туницької ця медаль такого високого рівня стала першою, а також вона стала першої українкою, яка виграла юнацький чемпіонат світу в санному спорті.