Бразилія використовує італійський метод для оборони на ЧС-2022

1200 0 1669721245 9973

Збірна Бразилії може похвалитися міцною обороною у рамках ЧС-2022. І багато в чому це завдяки застосуванню італійського методу. Він полягає в комбінації агресії, розумного пресингу та стандартів. Підтвердження цьому - практично безжалість, з якою Бразилія подолала груповий раунд.

Бразильці безперебійно створювали, ігнорували чисельну меншість, активно відпрацьовували навіть без меча, замикаючи супротивників. Захист команди справді вражає. Цікаво, що в перших двох матчах гравці бразильської команди не допустили ударів у площину воріт, чим не може похвалитися жодна інша збірна, яка грає в 21 столітті. Поразка у третьому турі не призвела до погіршення враження від команди. Особливо вражають фази з м'ячем, під час яких гравці переходять в атаку, контролюють підбирання, забезпечують позиційне володіння, страхують від контратак.

Примітно, що бразильська збірна встановила унікальний рекорд у рамках чемпіонатів світу. Вона стала першою командою в історії ЧС, якій вдалося випустити на поле всіх 26 гравців із заявки.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter