Збірна України отримає нового тренера: хто ним стане

637ca6

Головний тренер клубу "Аль-Айн" з ОАЕ Сергій Ребров незабаром очолить збірну України з футболу. Контракт із нинішнім наставником "синьо-жовтих" Олександром Петраковим не буде продовжено.

Зміна тренера у збірній України

48-річний Сергій Ребров нещодавно побував у Києві, де відвідав військовослужбовців у шпиталі. Крім гуманітарної місії, у наставника було ще одне завдання. Не виключено, що результатом візиту стане зміна головного тренера збірної України.

"Сергій Ребров у столиці побувало не лише у шпиталі. До речі, може, хтось скаже, що це популізм, але у випадку Реброва це корисний популізм. Бо потім, коли він повернеться, хтось може запитати: "Де ви, Сергію Станіславовичу, були, коли в країні була війна, і треба було допомагати?".

За моєю інформацією, Ребров зустрічався не лише з Павелком, а й з представниками Офісу Президента, зокрема з паном Єрмаком. Є принципова згода від Реброва на співпрацю з УАФ та збірною", — повідомили журналісти.

Контракт Реброва

Поки що невідомо, коли саме буде оголошено про те, що Сергій Ребров очолить збірну України. Багато залежить від того, коли керівництво "Аль-Айну" розірве контракт з українським наставником. Його успіхами в клубі незадоволені, а тому це може статися будь-коли.

"Наприклад, якщо його звільнять з "Аль-Айну" в лютому чи березні, то він може з'явитися вже на першу гру відбірного циклу проти Англії. Якщо ні, то наприкінці травня Ребров може підійти до керівництва "Аль-Айну" і сказати, мовляв: "Залишився місяць контракту, але навіщо?" Скоро Азійська Ліга чемпіонів: вам краще не виплачувати мені зарплату, а провести цей місяць із новим тренером", — розповіли експерти.

Згідно з інформацією, Сергій Ребров може підписати контракт з УАФ терміном на сім років, щоб керувати командою навіть у кваліфікації до ЧС-2030. Цей Кубок світу може частково пройти в Україні.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter