Названо найкращі гравець та тренер жовтня в УПЛ

futbol pole gazon

Українська Прем'єр-ліга оприлюднила результати голосування щодо визначення найкращого гравця та найкращого тренера національного чемпіонату за підсумками жовтня.

Як відомо, на першому етапі УПЛ провела опитування топових спортивних сайтів України, включно з Sport.ua, після чого представила для голосування п'ятірки в кожній з номінацій.

За результатами другого раунду, в якому могли взяти участь усі любителі футболу, найкращим футболістом жовтня став нападник «Дніпра-1» Артем Довбик. Він набрав 24% голосів.

Названо найкращі гравець та тренер жовтня в УПЛ

Форвард здобув перемогу у напруженому протистоянні з Андрієм Цуриковим з «Олександрії» (23,3%) та Віталієм Буяльським із «Динамо» (20%). За межами топ-3 розташувалися Максим Прядун із «Металіста» (17,4%) та Михайло Мудрик із «Шахтаря» (15,3%).

Серед тренерів перемогу здобув наставник «Зорі» Патрік ван Леувен – 36,6% голосів. За ним в опитуванні розташувалися Олександр Кучер із «Дніпра-1» (28,8%), Юрій Гура з «Олександрії» (14,2%), Ігор Йовічевич із «Шахтаря» (12,6%) та Ярослав Вишняк із « Колосса» (7,8%).

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter