Особливості ставок на футбольні змагання та особливості виграшного парі

vienna reyes Zs o1IjVPt4 unsplash 6 1

Ставки на футбол: основні особливості

Футбол – це гра, яка має мільйони шанувальників по всьому світу і дійсно об'єднує країни та континенти. Для фанатів цього виду спорту створюються всі можливі умови – і вони практично щодня насолоджуються матчами. Щороку футбол завойовує дедалі більше шанувальників. Зрозуміло, це відбивається і на кількості ставки на футбол на завтра у букмекерських конторах, для яких футбол – це просто знахідка, оскільки частіше всього ставки на футбольні матчі у цьому випадку робиться «просто вболівальниками», а не фахівцями, а це обіцяє певний стійкий дохід.

Історія спорту

Вважається, що футбол з'явився у Британії, але багато народів і до цього мали схожі ігри. Причому в різних країнах та на різних континентах. Але саме в Англії в середині минулого століття виник спорт із правилами, які тепер добре відомі нам. Звичайно, за ці роки вони дещо змінилися, але принципи залишилися тими самими.

Основні ставки

Серед популярних виді ставок на футбольні матчі, що пропонують букмекерські контори, можна назвати наступні:

  • М'яч у сітці. Результат або подвійний результат. Все вкрай просто: можна поставити ставку на футбол на основні результати матчу (тобто перемога, поразка чи нічия) або на кілька результатів із трьох, що значно збільшує ймовірність виграшу.
  • Тотал. Мається на увазі загальний рахунок голів у матчі. Є й інші варіанти, такі як ставки на індивідуальний або матчевий тотал, кількість голів за конкретний відрізок матчу тощо.
  • Точний рахунок. Подібні ставки роблять, як правило, недосвідчені гравці, і це, як правило, може принести лише грошові втрати.
  • Фора. У будь-якому футбольному матчі можуть зустрітися суперники різного рівня, тому без використання фор обійтися складно.
  • Жовті картки, видалення та кутові. Розрахувати можливість видалень у грі непросто – надто багато тут залежить від випадку. Але картки та кутові передбачити цілком реально, а тому фахівці часом зробити ставку на футбол.
  • Підсумки сезону. Як закінчиться сезон для команди – непередбачувано. Тому від таких ставок краще утриматися через те, що тут на перший план виходить радше успіх, а не можливість аналізу.

Кожен вид ставки на футбол через інтернет має свої особливості, відмінні коефіцієнти та відсоток ризику. Подібні особливості потрібно враховувати перед тим, як обирати той чи інших вид ставки на футбол.

Аналітика

Проаналізувати одразу більше десятка матчів не вийде, а тому краще зупинитись на одній чи двох іграх та детально їх вивчити. Також слід звернути увагу на таке:

  • Наприклад, у такому змаганні, як Кубок України, можна сміливо ставки на футбол онлайн проти фаворитів. Сильні команди не вважають дані змагання значущими, тому команди, що перебувають на нижчих позиціях турнірної таблиці, вважають це можливістю вирватися вперед;
  • Оцінюючи склад команди, слід врахувати, що індивідуальні особливості кожного з футболістів, хай навіть і видатних, не гарантують, що тренеру вдасться гідно налагодити командну гру. А тому не варто забувати про такий фактор, як зіграність;
  • Не всі команди можуть відіграти сезон на одному рівні, це взагалі мало кому вдається. Як правило, вдалі та невдалі відрізки чергуються. Тому варто звернути увагу на останні матчі, які підтвердять форму спортсменів.

Крім цього, для того, щоб ставки на футбол були успішними, необхідно вивчити статистику особистих зустрічей, а також травми, перенесені гравцями, настрій у колективах, погодні умови та інші, здавалося б, незначні фактори.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter