Переможцям Пекінської Олімпіади-2022 вручатимуть в'язані букети задля зменшення відходів

9871100 1 965x0

У Китаї при нагородженні призерів зимової Олімпіади та Паралімпіади вирішили вручати в'язані букети замість живих квітів.

Виготовлені вручну в'язані вироби покликані зробити внесок у повну вуглецеву нейтральність Пекінської Олімпіади-2022

Перевага букетів в'язаних гачком у «шанхайській» техніці полягає у тому, що з одного боку це дозволить знизити витрати на транспортування живих квітів, з іншого – спортсменам буде зручно носити і зберігати такі букети, крім того, вони ніколи не зів'януть.

Для нагородження переможців зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор у Пекіні буде використаний 1 251 букет з 16 731 квітів. Кожна квітка буде виготовлена вручну у «шанхайській» техніці в'язання крючком. 

За попередньою оцінкою, на виготовлення одного призового букету пішло 35 годин, а всіх - близько 50 000 годин. Забезпечення букетами візьме на себе компанія Hengyuanxiang Group, офіційний спонсор Олімпійських ігор в Пекіні у 2008 році і зимових Олімпійських ігор у Пекіні в 2022 році.

Майстер в'язання компанії Hengyuanxiang Лі Мейлі стала одним з керівників проекту. 

Техніка в'язання таких квітів відноситься до нематеріальної культури Шанхаю і в світі мало відома. Для неї використовується тонка шерсть з природними барвниками і консервантами, завдяки чому букет зберігається дуже довго. І, на відміну від інших штучних квітів, він не виглядає "мертвим".

За підтримки Китайської федерації жінок та інших організацій компанія мобілізувала для виготовлення букетів сім ткацьких товариств у Пекіні, Шанхаї, Тяньцзіні, Цзянсу і Чжецзяні. Букети для зимової Паралімпіади в основному комплектуватиме Китайський фонд добробуту інвалідів.

Після того, як квіти та інші елементи будуть готові, їх зберуть у букети відповідно до розроблених зразків. У кожному букеті буде сім видів квітів: троянда, що символізує дружбу, китайська троянда, що символізує стійкість, конвалія, що символізує щастя, гортензія, що символізує єдність, лавр, що символізує перемогу, запашний османтус, що символізує урожай, і олива, що символізує мир. 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter