Що нового в Apple iPhone 14: особливості технічних характеристик

iphone 12 pro max review iphonesru 28 1Щорічно компанія Apple анонсує нове покоління айфонів, намагаючись до останнього зберегти інтригу щодо їх технічних характеристик. Але наразі це вдається не завжди, і інсайдерські дані дозволяють скласти попереднє уявлення про новинку. Чи виправдалися слухи, які стосувалися Apple iPhone 14? Сьогодні ми дізнаємося, які переваги отримали смартфони 14-ї серії. Самі ж гаджети можна придбати тут: https://www.ctrs.com.ua/ru/smartfony/brand-apple/seriya_iphone-14/

Apple iPhone 14 Plus 10

Отже, що нового з'явилося у айфонів нового покоління:

  • Молодші версії з 6.1/16.7-дюймовими дисплеями є відносно недорогими. Розміри флагманських моделей залишаються на тому ж рівні, однак вміст солідніший, причому зі значними змінами.
  • Щодо дизайну, то він практично не зазнав змін, але є багато дрібниць, які роблять користування новою лінійкою комфортнішим. Це і традиційні нові кольори смартфонів, і більш закруглені грані, і приємний на дотик матеріал корпусу.
  • Модернізований акумулятор базової 14-ї версії ємністю 3280 мА·ч збільшує автономність роботи гаджета в середньому на 2 години. Цього достатньо для того, щоб тримати заряд більше доби за активного використання телефона. Зарядка на 30 Вт дозволяє швидко оживити смартфон напередодні важливого заходу, чи якщо заряд виявиться критично низьким. 
  • Базові моделі працюють на процесорі A15, потужності якого вистачає для виконання вимогливих завдань. Флагманські моделі отримали модернізований А16, який виготовляється за сучасною технологією та демонструє помітне збільшення продуктивності. 
  • Збільшення об’єму пам'яті на 2 ГБ виглядає логічно, оскільки цього потребує більш потужне залізо. Та й вимоги до ПЗ з часом зростають, причому суттєво.
  • Камера отримала 48-мегапіксельний датчик та покращену лінзу.

За багатьма аспектами нова серія відчутно краща за попередні. 

Нюанси, про які потрібно знати власникам iPhone 14

Якщо у попередніх версіях чи не єдиним слабким місцем була якість нічної зйомки, то тут цю проблему також не вирішено. Залишається чекати нової прошивки, яка зможе виправити ситуацію.

Той факт, що в молодших моделях використовується процесор А15, не є мінусом: він доволі потужний, а в кризисних умовах значення фактору ціни суттєво зростає.

3445555

В Айфоні 14 серії нарешті зникла випуклість основної камери. Але, як і очікувалось, це сподобалось далеко не всім користувачам. Іміджева ексклюзивність поступилася місцем практичності: тепер смартфон не буде ковзати поверхнями, що збереже корпус від подряпин та вм’ятин, та й сам фотомодуль буде цілішим. 

В цілому не можна сказати, що iPhone 14 – ідеальний смартфон. У порівнянні з попередньою лінійкою продуктів тут не так багато відмінностей, тим більше – революційного кшталту. 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter