У режимі Chrome Incognito з'явиться біометричний захист

shutterstock 1212169402 scaled 1

Google впроваджує в Android функцію, яка є додатковим рівнем конфіденційності при перегляді веб-сайтів в режимі інкогніто.

Розробники повідомляють у своєму блозі, що користувачам стане доступна можливість блокування сеансів Chrome Incognito за допомогою біометричної автентифікації на мобільних пристроях вже найближчими днями.

Коли ця функція активована, власнику смартфона потрібно підтверджувати свою особу за допомогою автентифікації по скану обличчя або відбитка пальця щоразу, коли він повертатиметься на вкладку в режимі інкогніто після виходу з Chrome або переходу в іншу програму. Під час її використання екрана смартфона загориться сірим кольором із зображенням логотипу Incognito у центрі, коли ви повернетеся на вкладку, захищену функцією конфіденційності.

Щоб розблокувати браузер, потрібно буде натиснути кнопку «Розблокувати інкогніто», відкрити поле біометричної автентифікації або підтвердити особистість за допомогою PIN-коду. Знайти новий функціонал можна, відкривши «Налаштування», перейшовши до розділу «Конфіденційність та безпека», у вкладку «Блокувати вкладки в режимі інкогніто при виході з Chrome».

1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter