Китайці створили аналог російської ракети “Кинжал”

china supersonic rocket main 699x445

Китайські військові інженери спроектували нову гіперзвукову або аеробалістичну ракету. За даними The War Zone, її носієм є китайський бомбардувальник H-6K.

Подробиці

Широкому загалу нову ракету було показано під час проведення виставкового заходу Airshow China на території аеропорту Чжухай. Зовні вона схожа на російські ракети “Іскандер” і “Кинжал”. Крім цього, вона має схожість із ракетою CM-401 ASBM наземного та морського базування. Не виключено, що китайські інженери створили версію для запуску з бомбардувальника.

Китайський аналог ракети "Кинджал"

Китайська гіперзвукова ракета

Технічні характеристики ракети під час її демонстрації озвучені не були. Якщо ракета є модифікацією CM-401 повітряного базування, то дальність її польоту перевищує 290 км. Швидкість польоту CM-401 становить 4 Маха. У разі запуску ракети з літака вона може збільшитися до 5 Махів.

Китайський аналог ракети "Кинджал"

Китайська ракета CM-401 ASBM наземного базування

Варто зазначити, що жодних доказів того факту, що показана китайцями ракета має відношення до CM-401, немає. Це лише припущення військових експертів. Бомбардувальник H-6K є ліцензійною копією російського Ту-16. Китай позиціонує його як аналог американського B-52.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter