Як швидко прибрати лід з лобового скла автомобіля

gjghj44

До настання холодів багато автомобілістів вже підготували свої машини. Однак діяти на випередження з льодом, що виникає на лобовому склі, не вийде. Єдиний вихід — теплий гараж або чохол для автомобіля. В інших випадках від криги доведеться позбавлятися вручну.

Обігрівач салону

При цьому способі виникнення подряпин на склі вам не загрожує. Обігрівач нагріє поверхню до потрібної температури. Після цього залишиться тільки змахнути підталий лід склоочисниками. Прискорити процес можна, якщо обігрівач налаштувати на максимальну температуру і включити рециркуляцію.

Антидощ (антилід)

Найчастіше його можна придбати у вигляді аерозолю. Основним діючим компонентом засобу зазвичай виступає спирт. Протягом декількох хвилин при контакті з льодом він розчинить верхню кірку і розм'якшить основну масу. Після цього достатньо скористатися склоочисниками або пройтися по склу щіткою.

Автозапуск

Фахівці називають цей метод найбільш ефективним. Якщо така можливість є, за кілька хвилин до виходу з дому запустіть двигун. Коли ви опинитеся у автомобіля, він буде вже прогрітий. Залишиться тільки включити склоочисники.

А ось поливати лобове скло окропом, направляти гаряче повітря від обігрівача на холодне скло експерти не рекомендують. Не варто намагатися відбити лід скребками, склоочисниками та іншими предметами. Все це призведе до пошкодження скла.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter