Ford скоротить 3,8 тис. робочих місць у Європі

idfvadr445

Американський автовиробник Ford Motor Co. планує скоротити 3,8 тис. робочих місць у Європі протягом наступних трьох років у рамках трансформації бізнесу в регіоні у відповідь на швидко мінливі ринкові умови.

Як ідеться в прес-релізі Ford, заплановані заходи пов'язані з тим, що лінійка автомобілів компанії в Європі стане вужчою і сфокусованою, а також більшою мірою орієнтованою на моделі з електричним двигуном.

"Скорочення робочих місць дасть змогу створити більш легку і конкурентоспроможну структуру витрат Ford в Європі", - наголошується в повідомленні. До 2025 року автовиробник планує зменшити штат європейських інженерів, скоротивши 2,8 тис. співробітників у цьому підрозділі.

У результаті інженерний штат Ford у Європі залишиться приблизно на рівні 3,4 тис. співробітників. Крім того, компанія скоротить ще 1 тис. робочих місць у таких напрямках як маркетинг і продажі, а також серед адміністративного персоналу.

Основна частина скорочень - 2,3 тис. робочих місць - припаде на Німеччину, ще 1,3 тис. - на Велику Британію, інша частина - на інші країни Європи, ідеться в прес-релізі. Штат Ford у Європі становить близько 34 тис. осіб, половина з яких базується в Німеччині. Акції компанії стабільні під час попередніх торгів у вівторок. За останні 12 місяців їхня вартість опустилася майже на 28%.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter