Автомобілістів в Україні попередили про шахрайство

Moshenniki avto

Час від часу шахраї використовують відомі бренди, створюючи сторінки і сайти зі схожою айдентикою та пропонуючи виграти автомобіль за репост. Зазвичай вони апелюють до найпростішого бажання отримати дороговартісну річ безкоштовно, пише AUTO-Consulting.

Будьмо реалістами – автомобіль можна придбати. Можна виграти, якщо розіграш проводить вартий довіри партнер. Але закликаємо вас бути пильними і не брати участь у схемах, де єдиною умовою для участі є репост напередодні створеної сторінки з десятком підписників. Адже єдиний переможець у цьому «розіграші» — власник фейкової сторінки, який отримує накручену статистику.

Ми отримали від вас інформацію щодо такого випадку і вже надіслали скаргу на фейкову сторінку до Facebook. Сподіваємося, рішення про її видалення буде прийняте оперативно.

Наголошуємо, що компанія «Єврокар», яка є офіційним дистриб’ютором автомобілів ŠKODA в Україні, не проводить і не планує розіграшів автомобілів за репост. На відміну від шахраїв, ми не можемо запропонувати вам безкоштовний автомобіль, але натомість, всі наші автомобілі справжні і чекають на вас у офіційних дилерів ŠKODA.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter