Китай сьомий рік поспіль став першим у світі з продажу електромобілів

ib eu5r0tn9o 6240df4a

Китай посів перше місце у світі за обсягом продажів електромобілів сьомий рік поспіль у 2021 році, незважаючи на економічну невизначеність та тиск у ланцюжку поставок, повідомляє агентство Сіньхуа.

За даними Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT), минулого року продаж електромобілів у країні становив 3,52 млн одиниць.

“Сектор електромобілів у Китаї зберіг хороші темпи зростання виробництва та продажів минулого року”, – сказав генеральний секретар Китайської асоціації автовиробників Фу Бінфен, наголосивши на важливості стійких продажів електромобілів для підтримки попиту на автомобільному ринку Китаю.

Експорт електромобілів у Китаї, зокрема, показав високі показники минулого року: було експортовано 310 000 одиниць автомобілів. Бурхливе зростання продажів відбулося після поступового покращення допоміжної інфраструктури в країні. До кінця 2021 року в Китаї буде побудовано 75 000 зарядних станцій, 2,62 млн зарядних колонок і 1298 станцій для заміни акумуляторів.

Проте сектор електромобілів у Китаї, як і раніше, стикається з тиском з боку міжнародних конкурентів та проблемами у стабілізації своїх виробничих ланцюжків та ланцюжків поставок, сказав представник MIIT Го Шоуган.

Го закликав місцеву владу запровадити більш пільгову політику щодо паркування та стягування плати з електромобілів, а також покращити політику купівлі автомобілів, щоб створити сприятливі умови для збільшення їх продажу. Він додав, що міністерство активізує зусилля щодо будівництва додаткових об’єктів для зарядки акумуляторів у 2022 році.

Виробництво та продажі автомобілів у Китаї зросли на 3,4% та 3,8% у 2021 році порівняно з минулим роком відповідно, поклавши кінець низці трирічного спаду.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter