О це так «Страйк»!

5tg

Ми самі собі робимо дні незабутніми і не повторними! Так навіщо ж чекати приводів?!

Якщо хочеться додати в сірі будні емоцій, адреналіну і фарб, поспілкуватися з друзями, то найпростіший спосіб - це піти грати в боулінг.

Драйвовий веселий відпочинок компанією, сім’єю (а э таки, що приходять пограти «соло»), залишить приємні спогади у вашому житті!

Боулінг "Страйк", м. Краматорськ,  вул. В Стуса, 49 0991787737

Протягом року по броні чи так (особливий кайф коли «спонтанно») приходьте, обирайте доріжку, «комфортний» саме для вас шар: окрім того, що вони різного кольору, вони мають різну вагу, також різняться отвірами для пальців. Кожен знаходить «свій» шар. Шари входять у вартість гри у боулінг. Профі приходять із своїми.

У вартість гри також включно змінне взуття, яке підбирається у залежності від вашого розміру. Але шкарпетки краще візьміть з собою (або за 2 грн. можна купити на місці).

Якщо ви не знаєте, як грати в боулінг або думаєте, що це дуже складно, розповімо, як проходить гра.

Імена гравців перед грою запитає адміністратор. Якщо ви не один, формуєте собі групи і починається гра! Перед вами буде екран з таблицею, на якій відображені ваші імена по черзі.

І почалося! Це непередаваємі емоції! Але найчастіше можна чути сміх, овації, або крики досади (Ну, це коли промазав, або взагалі на іншу доріжку кинув, а бо хтось не по черзі «пішов»).

Хтось стрибає від щастя, хтось танцює, співає, а у цей час інший фіксує все на фото/відео, або пускає пряму трансляцію у соцмережу... Ну просто WOW!!  Емоції зашкалюють! Є про що згадати та фото показати.

 Ми самі собі робимо дні незабутніми і не повторними! Так навіщо ж чекати приводів?! Ай да!

Доречи, хтось досі читає анекдоти про боулінг: про колобка і таке інше. А хтось вже організовує святковий корпоратив...

P.S. Наша команда вже «відірвалася»))))

87ty

 

*на правах рекламы

 

 

 

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 8 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter