Легкоатлети Донеччини відзначилися «золотом» і «бронзою» на змаганнях U23 у Польщі

98767564фяцікуеканенгшщоргнмескукенг

20 липня в місті Краків відбулася міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед молоді – спортсменів до 23 років із Польщі, України, Чехії та Угорщини. У складі української збірної виступили 3 представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту Краматорської міської ради.

Вікторія Баранівська виграла змагання з потрійного стрибка, показавши результат 13,79 м.
Марія Ларіна стала бронзовою призеркою в штовханні ядра (13,84 м) та посіла сьоме місце в метанні диска (42,36 м).

П’ятим у бігу на 3000 метрів з перешкодами фінішував Руслан Наумов (9:10.97 хв.).

За підсумками змагань у скарбничці команди України виявилося 26 медалей: 8 золотих, 8 срібних та 10 бронзових.