Орієнтувальники Донеччини відзначилися низкою нагород чемпіонату України на Дніпропетровщині.

448935203 874656391366436 4472458093196691441 n

21-23 червня в селищі Івано-Михайлівка відбулися змагання зі спортивного орієнтування у виді рогейн (6 годин) - чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, етап Кубку України серед ветеранів.

Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.

Серед 74 спортсменів з 12 областей країни за перемогу боролися 10 представників Краматорської, Дружківської, Бахмутської та Маріупольської громад.

Вихованці відділення спортивного орієнтування ОДЮСШ для дітей, яких підготували тренери Сергій Тарасенко, Наталія Лавриненко і Марина Алексєєва, показали високий рівень майстерності:

- Віолета Овчаренко (Краматорська МГ) та Валерія Старцева (Бахмутська МГ) посіли друге місце у віковій групі Ж-23;

- Юрій Лященко (Дружківська МГ) та Андрій Галкін (Краматорська МГ) зайняли другу сходинку п’єдесталу у віковій групі Ч-23;

- Катерина Рак та Аліна Єфіменкова (Краматорська МГ) здобули «бронзу» у віковій групі Ж-23;

- Вероніка Груба та Микита Слепцов (Краматорська МГ) стали третіми у віковій категорії MIX-23.

Ветерани спортивного орієнтування Сергій Тарасенко (Краматорська МГ) та Ігор Кузьмін (Маріупольська МГ) у парному заліку вибороли чемпіонство України у віковій категорії Ч-45.