Подружжя з Дружківки відкрило центр реабілітації та масажу в Полтаві

13010375755105 n
Мешканці Донецької області доводять, що люди зі Сходу України - незламні: не падають духом, розвивають свій бізнес, допомагають іншим.

Максим і Валерія Садовенки знають, що таке починати з нуля: тікати від війни, переїхати в незнайоме місто, шукати власний шлях.

Після тяжкої травми, яку Максим отримав на підприємстві, він вирішив пройти курс реабілітації самостійно, та вже через три місяці поїхав на змагання з баскетболу. Тоді Максим зрозумів, що буде працювати у сфері реабілітації й масажу.

Хлопець працював в Центрі реабілітації людей з інвалідністю в м. Дружківка, паралельно проводив заняття з фізкультури в школі, а вдома - сеанси масажів.

4594685656077 n
Подружжя залишило рідну Дружківку, переїхало до Полтави; а нещодавно вони відкрили реабілітаційний центр. Максим працює реабілітологом, у тому числі з пораненими військовими на волонтерській основі. Травми різні: від важких поранень до ушкоджень спини від цілодобового носіння бронежилета. Валерія проводить масажі та SPA-процедури.

«Нам дуже подобається те, чим ми займаємося. Коли ти бачиш результати своєї роботи, чуєш відгуки, знаєш, що людині стало краще - ось це мотивація», - стверджує Валерія.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter