Переселенка з Донецька відкрила фітнес-студію в Полтаві

nove zhyttya 1 820x360Мешканці Донецької області долають виклики війни: не падають духом, відновлюють свій бізнес та продовжують його розвиток. 

Подружжя Наталії та Микити Каменєвих родом з Донецька: тут вони народилися, виросли та створили родину. З окупованого міста родина виїхала, тепер мешкають в Полтаві.

«Ідея відкрити фітнес-студію з дитячою кімнатою прийшла на початку 2023 року. Знайшли приміщення, зробили ремонт власними силами, замовили обладнання і меблі. Облаштування студії тривало до травня, після чого ми й відкрилися», - згадує Наталія.

Фітнес – студія «Незламна» відрізняється від інших тим, що окрім залу для занять спортом, там є ще й дитяча кімната. Завдяки цьому жінки можуть спокійно займатися спортом, поки їх діти будуть гратися під наглядом няні.

Наразі в студії працює невелика кількість персоналу. Це троє тренерів, які проводять спортивні заняття, та няня-адміністраторка, яка під час тренувань наглядає за дітьми в дитячій кімнаті.

Поки діти граються під наглядом няні, їхні мами можуть обрати собі тренування на будь-який смак. У студії проводять різноманітні заняття: функціональні, силові, тренування з фітболом, танцювальні (зумба), пілатес, стретчинг, заняття для вагітних жінок.

Наталія Каменєва зазначає, що абсолютно новий формат фітнес-студії отримав велику підтримку полтавців, тому, подружжя Каменєвих вирішили відкрити ще одну таку ж студію, щоб охопити ще більшу кількість жінок.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter