З Вугледара поліцейські евакуювали жінку, яка потребувала медичної допомоги

60eacd6bf2ac3f2fee668e9a5156356f

Дорога, якою поліцейські їдуть до міста, постійно потрапляє під удари ворожих керованих авіабомб. Цього разу правоохоронцям щастить - небо над містом чисте. Роздавши місцевим мешканцям гуманітарну допомогу, поліцейські забирають хвору жінку та швидко покидають Вугледар, бо щохвилини може початися обстріл.

Вугледар внаслідок безперестанних російських обстрілів виглядає як місто-привид. Тут не залишилося жодної вцілілої будівлі, проте залишаються 111 цивільних, які живуть у підвалах. Лише в моменти затишшя люди на кілька хвилин виходять на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям.

Підвал мешканці поділили на сектори, де кожен облаштував найпростіший побут. В одному з кутків мешкала й пані Ірина. Через постійні обстріли та підземне життя у неї почали відмовляти ноги, тому вона попросила поліцейських евакуювати її.

На допомогу жінці прибув екіпаж поліції під керівництвом начальника Волноваського райвідділу поліції Андрія Друмова. Правоохоронці безпечно доставили пенсіонерку до лікарні в Покровськ.

Окрім того, поліцейські привезли місцевим жителям питну воду, ліки та продукти.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter