П’ятьох маленьких дітей евакуювали «білі янголи» зі Щербинівки Торецької громади

4d1379d5ecb9fa5484581ecd72bbd60a

Найменший у багатодітній родині – Миколайчик, якому ще немає й двох місяців. Зараз він разом з батьками, братом і сестрами – у відносно безпечному місці в Покровському районі. Евакуація малечі проходила під гуркіт ворожих гармат.

Через близькість до зони бойових дій влада оголосила з селища Щербинівка обов’язкову евакуацію дітей. Проте правоохоронці вже давно вмовляли родини з дітьми виїхати, оскільки окупанти постійно обстрілюють населений пункт.

«З цією сім’єю ми працювали з серпня, там була складна ситуація щодо житла, але наразі питання вирішено», - розповів «білий янгол» Антон Пронь.

Поліцейські доклали всіх зусиль, аби убезпечити Миколайчика, трирічну Ганну, 6-річного Дениса, 9-річну Марину та 11-річну Катерину.

Забирали велику родину на двох бронеавтомобілях спільно з групою ДСНС. Обов’язково – захисні жилети й шоломи для дітей.

Поки що сім’я мешкатиме на Донеччині, але триває робота, щоб перемістити малечу до іншого регіону.

На 24 жовтня в Щербинівці мешкало 70 дітей, з них 56 – вже евакуйовано. Потребують порятунку ще 14 дітлахів. Загалом з Торецької громади необхідно евакуювати 77 дітей.

З визначених владою населених пунктів Мар’їнської та Очеретинської громад обов’язкову евакуацію завершено – там не залишилось жодної дитини.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter