«Білі янголи» забезпечили супровід пенсій у Богоявленку Вугледарської громади

016f3cd40b3b24fea14034550f3a02a6

Отримати готівку мали можливість і маломобільні люди. Їм виплати доставили поадресно.

Богоявленка розташована за 10 кілометрів від лінії фронту. Окупанти постійно б’ють по селу з різних видів озброєння, тут майже не залишалось вцілілих будівель. Незважаючи на складну ситуацію, в селі залишається понад 200 жителів - переважно люди похилого віку. Опікуються мешканцями правоохоронці, представники місцевої влади та волонтери.

Цього разу «білі янголи»під керівництвом начальника Волноваського райвідділу поліції Андрія Друмова забезпечили безпеку працівників Укрпошти, які доставили громадянам пенсії. Видача готівки відбувалася у «Пункті незламності» та під охороною поліції. Не залишили без виплат і пенсіонерів, які не в змозі самостійно дістатися до пункту. Поліцейські разом з працівниками пошти доставили людям кошти додому.

«Ситуація в селі наразі важка. Окупанти постійно б’ють з РСЗВ, ствольної артилерії. Люди вже звикли та намагаються вижити в таких умовах. Ми й надалі допомагатимемо жителям, проте найкраще - евакуюватися. Залишатися тут небезпечно», - зазначив Андрій Друмов.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter