На Донеччині обговорили проблеми медичної галузі

380238121 701720781997042 3395609095140942780 n
 
На Донеччині відбулась нарада під головуванням міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка. Говорили про проблеми та потреби медичної галузі, а також про шляхи їх вирішення. Участь у нараді взяли голова Національної служби здоров'я України Наталія Гусак, заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников, директор департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА Володимир Колесник, керівники міських військових адміністрацій та лікарських закладів області.
 
Як повідомили в Донецькій облдержадміністрації, основними темами наради стала оплата пакетів послуг, визначених Програмою медичних гарантій, збереження робочих місць у релокованих закладах охорони здоров'я та продовження надання медичної допомоги мешканцям Донецької області. Також говорили про порядок виплати заробітної плати працівникам закладів, які залишились в окупованих громадах Донеччини.
 
Віктор Ляшко наголосив, що міністерство готове до тісної співпраці з лікарнями, НСЗУ та Міністерством фінансів для швидкого реагування на потреби медичних закладів та справедливого розподілу фінансів на надання медичних послуг. Денис Клюшников зазначив, що обласна влада і надалі сприятиме ефективній роботі лікарень задля надання якісних послуг населенню.
 
"Ми бачимо що ви хвилюєтесь за медичну галузь Донеччини, не менше ніж ми. І що ви приїхали, щоб простягнути руку допомоги нашому регіону у складний час", - зазначив заступник очільника області, звертаючись до міністра.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter