Підтримку ВПО з Донеччини надають 67 гуманітарних центрів у 16 областях

356189386 675098147992148 9070639794789028492 n
 
На сьогодні для підтримки внутрішньо переміщених осіб облдержадміністрацією, райдержадміністраціями, військовими державними адміністраціями та військовими адміністраціями населених пунктів Донецької області утворено 67 гуманітарних штабів/центрів/хабів у 16 областях (27 містах) України. До роботи в штабах залучено працівників місцевих органів влади, які перемістилися за межі Донецької області.
 
В таких локаціях евакуйовані мешканці Донецької області можуть отримати широкий спектр послуг: надання консультацій із соціальних та інших юридичних питань, психологічну та гуманітарну допомогу, соціальну та психологічну адаптацію для дітей та молоді, надання медичних послуг та консультацій, сприяння у працевлаштуванні ВПО, покращення цифрової грамотності, співпраця з підприємцями та допомога релокованому бізнесу. Організовується проведення освітніх, навчальних та мотиваційних заходів, заходів щодо адаптації внутрішньо переміщених громадян у приймаючих громадах (інтеграція ВПО), заходів з реалізації соціальних проєктів, проведення тренінгів для персоналу гуманітарних центрів тощо.
 
Інформацію щодо гуманітарних штабів/центрів/хабів для внутрішньо переміщених осіб з Донецької області дивіться тут: https://dn.gov.ua/.../pidtrimku-vnutrishno-peremishchenim...
 
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter