Оголошується обласний конкурс «Жінка Донеччини»

347620007 674541121381184 9034929610293208664 n
 
Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації у співпраці з благодійним фондом «Слов’янське серце» за підтримки «ООН Жінки в Україні» оголошується обласний конкурс «Жінка Донеччини».
 
Приймання документів триватиме протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу - з 17.07.2023 по 16.08.2023.
 
Метою конкурсу є відзначення та підтримка найбільш активних жінок за вагомий внесок в соціальне та культурне життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у сфері гендерної рівності та сприяння реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
 
Участь у конкурсі можуть взяти громадянки України віком від 18 років, які роблять вагомий особистий внесок своєю працею та професійними вміннями у розбудову Донецької області.
Для участі у Конкурсі до управління подаються такі документи в електронному або паперовому вигляді за рахунок відправника (docspd84200@ukr.net, «Нова пошта» - Львівська область, Стрийський район, м.Миколаїв, вул.Болоня 42, Нова пошта відділення номер 1 або «Укрпошта» - 81600, Львівська область, Стрийський район, м. Миколаїв, вул Чайковського, 18):
 
історія жінки у довільній формі, українською мовою, обсягом до двох сторінок формату А4 (кожна історія проходить модерацію та узгодження);
 
анонс історії для розміщення у телеграм-каналі обсягом до 2000 знаків;
 
фотокартка формату 10*15;
 
копії документів, що підтверджують досягнення конкурсантки (статті, відзнаки, інформація про участь конкурсантки у фестивалях, форумах, конференціях, тощо);
 
згода на оприлюднення та використання матеріалу (за формою, наведеною у додатку).
 
До зазначеного вище переліку документів можуть додаватися інші матеріали, які допоможуть розкрити досягнення кандидатки та їхню соціальну вагомість.
 
Конкурс проводиться за такими номінаціями:
«Медикиня року»;
«Вчителька року»;
«Зоозахисниця року»;
«Правозахисниця року»;
«Жінка у владі»;
«Волонтерка року»;
«Військова року»;
«Журналістка року» (окрім журналісток до участі у номінації допускаються блогерки);
«Підприємниця року»;
«Охоронниця року» (участь у номінації беруть представниці правоохоронних органів та Державної служби України з надзвичайних ситуацій);
«Героїчний вчинок року»;
«Культурне досягнення року»;
«Психологиня року» (до участі у номінації допускаються виключно психологи за фахом, які мають свідоцтво про освіту державного зразка).
 
За інформацією управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter