Проводять «фільтрацію» місцевого населення та вишукують родичів співробітників поліції – 23 експравоохоронцям з Маріуполя загрожує довічне ув’язнення

360085844 662922102541139 4523522096467445394 n

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно 23 мешканців м. Маріуполя, с. Сєдове, смт. Нікольське та смт Велика Новосілка за фактами державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Спеціальними досудовими розслідуваннями встановлено, що у лютому 2022 року, коли армія рф вторглась в Україну 23 співробітників Маріупольського РУП, Головного управління НП й Управління патрульної поліції в Донецькій області проігнорували вказівку керівництва виїхати з міста на безпечну територію.
У травні 2022 року обвинувачені прибули до захопленого окупантами главку поліції у м. Маріуполі та зрадили присязі на вірність Україні. Вони добровільно обійняли посади у незаконно створених правоохоронних органах міста та погодились, перший час, працювати за пайок.
Працюючи у «міністерстві внутрішніх справ днр» так звані правоохоронці проводять так звані фільтраційні заходи з населенням у Іллічівському, Приморському та Жовтневому районах міста й виконують інші злочинні вказівки представників нзф «днр». Крім того, вони збирають дані щодо проукраїнськи налаштованих громадян, а також родичів співробітників поліції, які залишились на окупованій території. Також беруть участь у публічних заходах, котрі висвітлюють підконтрольні окупантам ЗМІ.
Вказаних співробітників вже звільнено із займаних посад в Україні та оголошено у розшук.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter