Молодіжна акція «Чиста Донеччина» відбулась до Дня охорони навколишнього середовища

351486035 799298585046471 1410528723113089233 n
 
Молодіжна акція «Чиста Донеччина» відбулась до Дня охорони навколишнього середовища
5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Сьогодні питання захисту довкілля є надзвичайно важливим! Війна, розпочата російською федерацією в Україні, вже призвела до засмічення земель, забруднення водойм та повітря, знищення лісів та заповідників.
 
Сьогодні попри війну, яка триває, молодь, не зупиняючись, робить кроки до покращення стану довкілля – у територіальних громадах області проходять заходи у межах акції «Чиста Донеччина».
За ініціативи молоді мешканці Мирноградської громади прибрали на міському стадіоні «Шахтар» та на прилеглій території. На наступному тижні у межах Акції відбудеться прибирання території молодіжного центу «МЕД» та відкритого молодіжного простору «ТеплаТраса».
 
Молодь Покровська провела прибирання на території «Активних парків».
 
У Костянтинівській громаді прибрали територію у дитячому сквері, на майданчиках біля школи мистецтв, парку культури та дозвілля, молодіжного центру та біля закладів культури у с. Білокузьминівка та с. Іванопілля. А у сквері «Театральний» у патріотичні кольори пофарбували лавочки.
 
Молодь та активні мешканці Учачненської громади прибирали біля центрів культури та дозвілля у с. Удачне та с. Сергіївка.
 
У Криворізькій громаді молодь заходилась прибирати біля місцевих водойм, біля шкіл та дитячих садочків, біля Добропільського сільського будинку культури, біля сільського клубу у с. Завидо-Кудашеве та на території природоохоронної зони «У лелеки».
 
Чисто тепер і на дитячих майданчиках та біля будинків культури, на базі яких розташовані молодіжні центри, у Шахівській громаді та біля будинків культури, в скверах, біля закладів освіти Андріївської громади.
 
Культурно-молодіжний центр селища Довга Балка Іллінівської сільської ради начисто прибрав пляж біля місцевої водойми.
 
У с. Тетянівка Свтогірської громади мешканці влаштували прибирання біля своїх будинків, а у Святогірську прибирали сквер «Казковий ліс».
 
Громадська організація «Курахове – наше місто» провела прибирання біля центрів культури та молодіжних просторів у паркових зонах Курахового, Гірника, Дачного, Новоселидівки.
 
Молодь Донецької області, яка зараз знаходиться у інших регіонах України, також не залишилась осторонь акції. У с. Сліди, що на Вінничині, молодь з Авдіївки прибирала сміття та бур’ян біля водоймищ та криниць, а у Києві на території Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями прибирала молодь Курахівської громади.
 
Екоцид в Україні – це вплив на весь світ, внаслідок чого сталися незворотні процеси. На відновлення екосистеми підуть роки, а отже потрібна участь кожного.
 
За інформацією управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter