Забезпечує електрикою військові об’єкти РФ – заочно підозрюється псевдодиректор «Маріупольських магістральних мереж»

004

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури мешканцю м. Маріуполя заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у травні 2022 року, після захоплення міста збройними силами РФ, колишній начальник відділу Запорізького регіонального центру обслуговування мережі ПрАТ «НЕК Укренерго» перейшов на бік окупантів. Він добровільно обійняв так звану посаду директора Технічної одиниці «Маріупольські магістральні мережі» фейкової «ДНР».
На зображенні може бути: 1 особа та текст
Підозрюваний видає накази і доручення підлеглим працівникам, розпоряджається коштами і майном підприємства. У взаємодії з російськими енергетичними компаніями та підрядними організаціями держави-агресора він налагодив передачу електроенергії від захопленої окупантами Старобешівської ТЕС до підконтрольних їм розподільчих мереж. Таким чином колаборант сприяє забезпеченню електрикою військових об’єктів РФ, які розташовані на території м. Маріуполя та Маріупольського району.
Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Максимальне покарання за санкцією статті – 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та з конфіскацією майна.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter