Голова Донеччини відвідав медичні заклади, які продовжують надавати допомогу людям в умовах війни

328116035 5827376790685287 3545626187243063858 n
 
Голова Донеччини Павло Кириленко під час робочої поїздки до Селидівської громади відвідав медичні заклади, які продовжують надавати допомогу людям навіть в умовах війни; пункти незламності, укриття, центри роздачі гуманітарної допомоги.
Про це він повідимив у фейсбуці.
За його словами, до широкомасштабного вторгнення тут проживало понад 38 тисяч людей, зараз залишається близько 18 тисяч. Громада розташована у відносному тилу. Тому має бути готова у тому числі й до прийому переселенців, зокрема, із сусідніх міст - Курахового, Вугледара, які наразі перебувають під постійним ворожим вогнем.
Кириленко зустрівся з представниками громад, обговорили низку проблемних питань, зокрема, водо- та газозабезпечення населених пунктів. Озвучив варіанти, які нині опрацьовуються місцевою і обласною владою щодо води. Стосовно газу готового узгодженого рішення поки що немає: газогін може бути відремонтований лише тоді, коли буде відсунена лінія фронту, зараз ремонтні роботи неможливі - з огляду на активні бойові дії, які точаться на території, де він проходить.
Відповів і на питання щодо призову на військову службу.
"Дякую усім, хто вже став на захист нашої землі, і тим, хто готовий це робити.
Обласна військова адміністрація робить все для організації максимально ефективного захисту області, а також для того, щоб усі українські захисники та їхні родини постійно відчували нашу допомогу та підтримку", - зауважив Кириленко.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter