Стартував культурно-мистецький проєкт "Марафон добрих подій"

320786728 1130892000925502 6388601077709211272 n 
19 грудня 2022 року в місті Києві стартував культурно-мистецький проєкт "Марафон добрих подій" на базі «Культурного хабу Донеччина», інформує управління культури та туризму ДонОДА.
 
"19 грудня 2022 року в місті Києві стартував культурно-мистецький проєкт "Марафон добрих подій" на базі «Культурного хабу Донеччина», в якому прийняли участь біля 250 дітей територіальних громад Донеччини, а саме: Бахмутської, Краматорської, Слов’янської, Покровської, Дружківської, Лиманської, Авдіївської, Маріупольської, Вугледарської, Мар’їнської, Костянтинівської, Торецької, Добропільської, Курахівської, Очеретинської.
Цей проєкт започатковано Донецькою облдержадміністрацією, який буде проходити з 19 грудня 2022 по 15 січня 2023 року.
На превеликий жаль, враховуючи безпекову складову, провести новорічні заходи для дітей, які залишилися на території Донеччини, неможливо, але всі діти, які мешкають на території Донеччини, отримають солодкі подарунки.
Найбільша кількість дітей, які є здобувачами освіти у загальноосвітніх закладах територіальних громад області та тимчасово переміщені до Дніпропетровської, Кіровоградської областей, міст Київ, Дніпро, Кропивницький, Хмельницький, Вінниця, Полтава, Львів, Ужгород – 20 тисяч дітей. І саме у цих містах починаються святкові заходи.
Із вітальним словом до дітей звернувся голова Донецької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко та побажав їм зростати здоровими, добрими, слухняними і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!
Незважаючи на те, що у цей день в більшості районів Києва було відсутнє світло, організатори змогли створити яскраву новорічну атмосферу за допомогою казкових персонажів, святкових декорацій, тематичних інтерактивів та музичного перформансу. По закінченню розважальної програми всі діти отримали солодкі подарунки".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter