Проведено семінар-нараду для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Донецької області

320566827 1589105134888521 5260817693348521677 n 

Проведено семінар-нараду для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Донецької області, інформує департамент освіти ДонОДА.

"15 грудня фахівці ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти обговорили актуальні питання щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами. До заходу долучилися близько 60 фахівців ІРЦ.
Освіта дітей з особливими освітніми потребами не може бути забезпечена, якщо немає професіоналів серед педагогічних працівників. Тому якість надання освітніх послуг треба починати з підготовки педагогів, з підвищення їх професійного рівня. Саме зараз, коли в закладах освіти та інклюзивно-ресурсних центрах складаються плани підвищення кваліфікації на наступний календарний рік, зосереджено увагу на основних напрямах підвищення кваліфікації, серед яких є створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами; мовленнєва, цифрова, комунікаційна, інклюзивна, емоційно-етична компетентність тощо.
Окремим питанням було винесено інформацію про складання звіту з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів.
Керівники та фахівці ІРЦ отримали необхідну інформацію та практичні рекомендації, які стануть у пригоді під час планування й організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter