На Донбасі зростуть темпи контрнаступу ЗСУ найближчими тижнями - ISW Источник статьи: На Донбасі зростуть темпи контрнаступу ЗСУ найближчими тижнями - ISW

qqq1

З настанням зими умови ведення війни стають сприятливішими у питанні вищих темпів військових операцій. У найближчі тижні українська армія може збільшити темп військових операцій з контрнаступу на Донбасі через погодні умови. Так  вважають аналітики Інституту вивчення війни (ISW). Посилаючись на російського воєнкора зазначається, що земля замерзла вздовж лінії Кремінна-Сватова, тому ЗСУ має можливість збільшити тиск на окупантів.

Глава Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай також підтвердив, що погодні умови змінюються, через що ЗСУ незабаром зможуть покращити контрнаступальні дії, адже бруд замерзне. В ISW вважають, що загальний темп операцій може прискоритися найближчими тижнями, адже мороз дозволяють землі промерзати по всьому периметру військових дій.

Також експерти впевнені, що жодна із сторін війни не зупинить наступальні операції взимку. Також у звіті ISW зазначається, що українські сили просуваються на північний захід від Кремінної. Російські бойовики продовжують наземні атаки навколо Бахмута, в районі Авдіївки-Донецька, а також у західній частині Донецької та східної Запорізької областей.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter