АТБ тимчасово припиняє діяльність магазинів у Донецькій області

picture2 atb nachal publik 366754 p0 18360

У зв’язку із стрімким загостренням військової ситуації у Донецькій області, компанія «АТБ-маркет» тимчасово призупиняє діяльність магазинів торговельної мережі «АТБ» у регіоні. Таке рішення обумовлене високими ризиками небезпеки життю та здоров’ю відвідувачів та співробітників магазинів, суттєвими труднощами з безперебійним постачанням продуктів харчування та товарів першої необхідності, а також введенням у області особливого режиму руху транспорту на час дії воєнного стану.

 На початок повномасштабної військової агресії у Донецькій області працювало 57 магазинів торговельної мережі «АТБ». За час воєнних дій компанія була вимушена закрити 53 магазинів, з них 28 були пошкоджені під час ракетних та артилерійських обстрілів.

За період окупації регіону, агресором було захоплено та привласнено 24 магазинів торговельної мережі «АТБ». На їх базі відкриті російські аналоги мереж «Мера», «Ситий маркет» , «ТМ Маркет» та інші.

Останнім часом, у Донецькій області працювало 4 магазина торговельної мережі «АТБ»: у Покровську, Селидовому, Добропіллі та Новогродівці.

Незважаючи на всі складнощі ведення бізнесу у воєнний час, корпорація «АТБ» стрімко відновлює діяльність на звільнених від окупантів територіях України та продовжує свій розвиток у мирних регіонах країни. З травня місяця відновлено роботу понад 150 магазинів у Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської області.

Загалом на даний час понад 1 140 магазинів компанії працюють по всій Україні

Протягом першого півріччя поточного року підприємствами групи компаній "АТБ" було сплачено податків і зборів (включно з митними платежами та ЄСВ) на загальну суму 9,79 млрд грн. Це наднеобхідний нині внесок в економіку України, який стане одним з залізобетонних блоків у міцному фундаменті нашої спільної перемоги

Нагадаємо, що з початку повномасштабної військової агресії на території України корпорація «АТБ» надала українцям гуманітарної допомоги на суму понад 200 мільйонів гривень.

В рамках реалізації корпорацією «АТБ» національного проекту збору гуманітарної допомоги для потреб підрозділів ЗСУ та ТРО у магазинах власної торговельної мережі було зібрано та передано понад 200 тон необхідних товарів та продуктів харчування.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter