Врятовані життя та гуманітарна допомога: поліцейські піклуються про мешканців Авдіївки

photo 2022 07 28 09 38 16

Авдіївські правоохоронці врятували від смерті літнього чоловіка та у час війни порадували дітей солодощами. А ще – допомогли пораненим тваринам.

Місто Авдіївка знаходиться в епіцентрі бойових дій, тут майже не залишилося вцілілих будинків. Виходити на вулицю небезпечно, тому мешканцям доводиться жити в укриттях. Про жителів, особливо малечу та самотніх пенсіонерів, піклується поліція.

Вчора до поліцейських зателефонувала жінка, яка перебуває за кордоном та повідомила, що її літній батько не виходить на зв’язок. Наряд поліції відразу вирушив за вказаною адресою. У будинку правоохоронці виявили хворого на діабет чоловіка у важкому стані. Постраждалого невідкладно доставили до лікарні, де йому було надано необхідну допомогу. Медики зазначили, що завдяки своєчасній допомозі життя чоловіка було врятовано.

Аби підтримати найменших мешканців міста, правоохоронці привезли їм солодощі. Поліцейські закликали дорослих із дітьми евакуюватися до більш безпечних населених пунктів і запропонували свою допомогу в організації виїзду.

Порятунку потребують не тільки люди. У селі Новокалинове група поліції підібрала на дорозі поранену козу з козеням. Поліцейські об’їжджали територію в пошуках людей, яким потрібна допомога, аж коли їм під колеса кинулася козяча родина. Тваринок, що вже здичавіли, передали людям в іншому селі.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter