Більше 3,5 тисяч порушників комендантської години викрили поліцейські Донеччини від початку війни

IMG 4596gg

Під час війни правоохоронці продовжують забезпечувати громадську безпеку та контролювати оперативну обстановку в регіоні.

На теперішній час за рішенням глави Донецької обласної військової адміністрації по всій області запроваджено комендантську годину з 22:00 до 04:00. Також у темну пору доби продовжує діяти режим світломаскування.

Поліцейські Донеччини без упину збирають докази воєнних злочинів рф на території області, допомагають громадянам та організовують евакуацію. Попри додаткові завдання в умовах війни, правоохоронці проводять контрдиверсійні заходи та контролюють громадську безпеку.

Посилене патрулювання організовано в кожному населеному пункті. Щодня у нічний час на службу заступають близько 150 поліцейських у складі 45 нарядів, працюють групи реагування поліції.

Від почату війни правоохоронці виявили більше 3500 порушників комендантської години. Кожен громадянин пройшов ретельну перевірку. Також поліцейські викрили 80 водіїв, які сіли за кермо у стані сп’яніння. Відносно них складені адмінпротоколи.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил комендантського години: забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів. Обов’язково майте при собі паспорт.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter