7 років на захисті Донеччини: поліцейські отримали нагороди та нові службові авто

IMG 3707

У сьому річницю створення Національної поліції на Донеччині відзначили співробітників, які ризикують життям заради порятунку людей. Окрім звань і подяк правоохоронці отримали автомобілі для слідчо-оперативних груп, які документують воєнні злочини рф.

У тяжких умовах поліцейські продовжують служити та захищати свій народ. За віддану службу поліцейським подякував начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, керівники територіальних громад.

Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам'ять загиблих колег. Вони до останнього залишилися вірними присязі та віддали життя, рятуючи інших. 

IMG 3348

Кращим правоохоронцям вручили відзнаки, спеціальні звання, подяки. Серед них – екіпаж «Білого янгола», парамедики та всі ті, хто щодня евакуює людей з лінії фронту,  доставляє гуманітарну допомогу, допомагає розбирати завали, на собі виносить поранених.

Співробітники  поліції отримали також нове спецобладнання та службові автомобілі для слідчих.

Транспорт переданий керівництвом Національної поліції та зміцнить роботу щодо збору доказів воєнних злочинів рф. Щодня поліцейські виїжджають на допомогу людям і ретельно документують наслідки російських ударів, яких фіксується до 20 на день.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter