Краматорчанка Карина не опускає руки, а продовжує тату мистецтво але вже у Кривому Розі

tatoo kramatorsk

Через війну, яку розпочала Росія проти України та всього українського народу, мирні жителі країни були змушені покинути свої рідні будинки та евакуюватися із зони бойових дій до більш безпечних регіонів України та за її межі. Краматорчанка Карина була не виключенням

Два роки тому журналісти нашого видання писали матеріал про тату індустрію та про молодого майстра Карину Назарову. Дівчина займалася улюбленою справою та мріяла відкрити у Краматорську великий тату-салон. Але війна внесла свої корективи. І тепер Каріна намагається розпочати своє життя наново у Кривому Розі.

Чому саме Кривий Ріг?

З Краматорська я виїхала на початку квітня, рішення було спонтанно, бо з війною записи на сеанси поменшало, були, але набагато менше ніж до війни. Тому я прийняла рішення їхати, но куди саме не знала. Від Краматорська найближче було місто Дніпро, але я розуміла що туди вже поїхало дуже багато людей і мені здавалося, що він вже переповнений. Тоді ми разом с друзями вирішали виїжджати у Кривий Ріг, чому саме туди не знаю рішення було спонтанним.

Коли ми вже визначились з містом я почала шукати роботу у Кривому Розі та на жаль багато студій мені відмовляли тому, що коли їде війна нові кадри особливо не потрібні.

Але мені дуже пощастило і вже на п'ятий день перебування в новому місті я провела перший запис, а через місяць до мене вже була черга на 2-3 тижнів вперед. Працюю на відсотку у салоні. Тяжко після того, як все життя сам ведеш справу і працюєш тільки на себе, а тут треба працювати на дядька), але зараз все налагодилось записи збільшились, а відсоток менший, тому мене все влаштовує. 

Спочатку винаймала  квартиру з друзями, а як тільки налагодила роботу то знімати стала сама. Коли ми тільки приїхали в Кривий Ріг тут був самий бум переселення, тому квартири були дуже дорогі. Нині вже трохи простіше.

Чи думала ти поїхати за кордон жити?

Я виїжджала за кордон, а саме до Об'єднаних Арабських Еміратів, але їздила більше на відпочинок та до близьких. Но я встигла попрацювати й там, тому, що не можу сидіти без діла. І до речі там моє обладнання українського виробника вразило колег так, що вони замовили також саме і собі. І про косметику для татуювань українських брендів багато хто чув та хороші відгуки.

За кордоном добре відпочивати, а жити не впевнена. В мене багато не закінчених проєктів тому тепер поїздки в ОАЕ я розглядаю тільки як відрядження на найближчий час.  

Як тобі місто Кривий Ріг ?

Тут я зустріла багато наших земляків з Краматорська, Слов'янська та Дружківки. Також до мене приїжджають клієнти з інших міст, які раніше робили у мене татуювання у Краматорську. І це дуже круто і  тепло на душі становиться коли на сеанси приходять люди з нашої області, особливо з Краматорська.

Кривий Ріг для мене став другим будинком, скажу чесно що за духом він дуже нагадує рідний Краматорськ, але для мене це перевалковий пункт і пускати коріння я тут не хочу.

Чи будеш ти повертатися у Краматорськ і які плани на майбутнє?

Для себе і прийняла рішення що до Краматорська я вже не повернусь, мені тільки  25 років, а це вже друга війна в якій я живу. 

В мене був план на 2022 рік відкриття нової великої студії у місті, тому ми проводили навчання з урахуванням того, щоб створити велику команду, але війна внесла свої корективи.

На рахунок міста та країни де хочу жити ще не визначилась, у найближчі пару років за планом спробувати кілька країн, щоб для себе визначиться де було б найкомфортніше. Але чуйка підказує, що додому в Україну все одно тягтиме. Якщо я залишусь в Україні, то, мабуть, оберу  Київ, Одеса чи Львів завжди хотілося жити в цих містах

Як на особистому фронті та остались чи родичі у Краматорську ?

В мене був хлопець з яким ми разом жили та працювали. Але коли почалася війна ми обидва усвідомили що рухатися далі хочемо окремо. Ми розійшлися як дорослі адекватні люди. зараз Ігор займається татуюваннями у Вінницькій області й в нього все добре. 

А якщо говорити про рідних, то з Краматорська практично всі виїхали навіть трохи раніше, ніж я, бо в будинок батьків розбило ударною хвилею. (Це якраз 24-й будинок на бульварі Краматорському за Сільпо). Залишилася в нас  там тільки бабуся яка не хоче виїжджати. Тому це мій головний біль і перша проблема.

Які татуювання зараз в моді ?

Сьогодні українці набивають не лише тризубці, козаків, національний прапор та вишиванки. У зв’язку з військовими подіями, багато хто почав робити татуювання зі слоганами. Так, найбільш актуальними є, Російський військовий корабель, іди нах*йУкраїна понад усеЯ — українецьСлава Україні та інші.

Українська символіка як прикраса для тіла — це зараз модно та патріотично. Люди, які зважилися зафіксувати любов до України не у тимчасових речах, а на все своє життя, у такий своєрідний спосіб показують патріотизм.

Місця для нанесення патріотичного татуювання найчастіше вибирають на руках.

Топ найкращих патріотичних татуювань зроблені Кариною

944931EE 7964 432F 8816 1D6C135DD7A6 720x450

photo 2022 08 22 14 09 27

 

photo 2022 08 22 14 09 31

photo 2022 08 22 14 09 28

photo 2022 08 22 14 09 29

photo 2022 08 22 14 09 30

photo 2022 08 22 14 09 28 2

Q7MPUSR

photo 2022 08 20 15 04 50

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 4 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter