Мешканці Краматорська просять прибрати покришки з дворів багатоповерховів будинків міста

pokrishki skladuvannya na teritoriyi sadka 1623304878zJwsk

Автомобільні покришки є відходами, що містять великий перелік канцерогенних сполук та мають бути перероблені та утилізовані.

Мешканці міста вимагають очистити місто від автомобільних покришок, якими нерідко прикрашають двори. Петицію, авторства Ксенії Кравцової можна підписати за посиланням.

В петиції наголошується на тому, що хімічний склад покришок дуже строкатий. Вони містять канцерогенні сполуки, що отруюють навколишнє середовище. А найкращим вирішенням проблеми великої кількості покришок є їх утилізація.

«Найбільша проблема покришок - токсичність. До їхнього складу входить більше, ніж сто хімічних речовин. Більшість цих речовин є канцерогенами. Вуличні «витвори мистецтва» зі старих шин не тільки шкодять здоров'ю людини, але й отруюють навколишнє середовище. Покришки відносяться до хімічних відходів III-IV ступеню. Прошу Краматорську міську раду та комунальні підприємства прибрати та утілізувати цей «стріт-арт» з покришок біля багатоквартирних будинків, - наголошується у петиції».

Цікаво, що влітку цього року у Краматорську міська влада почала вирішувати питання покришок, які складувалися на території дитсадків. Зокрема шини почали утилізувати, з допомогою різних підприємств. Також на території СКМЗ наразі працює підприємство, яке переробляє автомобільні покришки.

Головне фото зі сторінки Ірини Пилипенко у Фейсбук

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter