flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

В Краматорську придбають 9 квартир для переселенців

ipoteka kramatorsk 569x320

Житло для ВПО планують закупити за кошти державного та місцевого бюджетів за умов співфінансування.

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міськради повідомляє, що наразі ведеться робота з пошуку квартир, які відповідали б умовам, необхідним для переселенців.

Для забезпечення  тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб придбаються дев’ять квартир:

 •     6 (шість) квартир – однокімнатних;
 •     3 (три) квартири – двокімнатні.

Умови придбання житла:

Вартість запропонованого житла не повинна  перевищувати опосередкованої вартості спорудження житла в регіоні на 2021 рік.

Житло повинно бути впорядкованим, придатним для проживання та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, а саме: забезпечено електроенергією, водопроводом, каналізацією, опаленням, санітарно-технічним обладнанням, газовою (електричною) плитою та обладнано приладами обліку електро- та водопостачання.

Придбання житла здійснюється відповідно до цивільного законодавства України шляхом укладання  договору  купівлі–продажу.

Витрати, пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу  та сплатою передбачених законодавством податків, зборів, платежів покладається на Продавця.

Оплата за придбане житло здійснюється Покупцем після укладання договору купівлі-продажу протягом 15 робочих днів шляхом безготівкового розрахунку.

Для розгляду пропозицій Продавець надає наступні документи:

 •     заяву про продаж квартири із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, місцезнаходження, номера телефону для юридичних осіб, або прізвища та ініціалів фізичної особи, місця проживання, номера телефону;    
 •     пропозицію щодо вартості, за яку продається  житло;
 •     звіт про незалежну оцінку вартості житла та рецензію на звіт;
 •     виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для юридичних осіб);
 •     засвідчені, в установленому порядку, копії установчих документів (для юридичних осіб);
 •     копії паспорту фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);
 •     копії свідоцтва про право власності, копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або інших документів передбачених законодавством, які підтверджують право власності на нерухоме майно;
 •     копію технічного паспорту на квартиру;
 •     копії квитанцій про оплату за житлово-комунальні послуги;
 •     довідка від підприємств – постачальників комунальних послуг, та підприємств, що обслуговують житловий фонд про відсутність заборгованості за комунальні послуги станом на перше число місяця, в якому подається заява про продаж квартири.
 •     гарантійний лист з зобов’язанням сплатити поточну заборгованість за комунальні послуги до укладання договору купівлі-продажу.

Заявки від продавців житла подаються до управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в засобах масової інформації за адресою: м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 23 (приймальня) з 8.00 до 17.00. Телефон для довідок: 42-19-88.

1 1 1 1 1 2 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Богдан Новак

Добавить комментарий

evgenia

top5

Будете ли вы вакцинироваться от коронавируса?

Погода:

30°C
Краматорск

Влажность 39%

Ветер 3 м/с

Давление 752 мм

Курс валют НБУ на 31.07.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта