flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Завтра мешканців Краматорська запрошують на грандіозне відкриття «Тато Хаб»

trip impressions ukraine kramatorsk sad bernackogo P1210740

У суботу, 15 травня, у Саду Бернацького відбудеться урочисте відкриття «Простору відповідальних татусів «Тато Хаб».

«Тато Хаб» - це простір, покликаний сприяти залученню чоловіків до усвідомленого татівства. Аналогічні клуби відкрито вже у 8 українських містах: Київ, Вінниця, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Мирноград, Рубіжне, Бердянськ, а також у Троїцькій громаді.

До Міжнародного дня сім’ї та на честь відкриття «Тато Хабу» у Саду Бернацького відбудеться грандіозне свято: працюватимуть різноманітні локації для дітей та дорослих, крім того, Краматорськ долучиться до Всеукраїнського музичного флешмобу.

tato hub

«Простір відповідальних татусів «Тато Хаб» Краматорськ» створений ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Кулб» у співпраці з «Покровською районною організацією людей з інвалідністю» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: UNDP Ukraine / ПРООН в Україні , UN Women Ukraine, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO).

Свято проводиться за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ при ДонОДА,  Краматорської міської ради, Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради, Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, Молодіжної ради при Донецькій обласній державній адміністрації, Донецького Національного Медичного Університету.

1 1 1 1 1 7 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Анастасия Василенко

Добавить комментарий

evgenia

top5

Будете ли вы вакцинироваться от коронавируса?

Погода:

30°C
Краматорск

Влажность 53%

Ветер 0 м/с

Давление 759 мм

Курс валют НБУ на 21.06.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта