flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Поминальные дни: на могилах не рекомендуется оставлять хлеб, спиртное и искусственные цветы

pominalnіe dniИерей Игорь Яворский, священнослужитель Православной Церкви Украины, дал рекомендации на своей странице в Фейсбуке, как нужно провести поминальные дни с пользой для себя и умерших родственников.

«У вівторок другого тижня після Великодня Православна Церква відзначає Радоницю, Великоднє поминання спочилих, яке в народі називають Проводи. Хотів би поділитися своїми спостереженнями і дати кілька порад, щоб ці дні пройшли з найбільшою користю і для вас, і для ваших померлих близьких.

Подумайте лише, чого чекають ваші спочилі рідні у поминальні дні, у тому числі і в дні Радониці. Лише Молитви! Молитва за померлих — це найбільше і головне, що ми можемо зробити для тих, хто відійшов у інший світ. Молитва для них- це найважливіше! Наша молитва за них може змінити вердикт Головного нашого Судді – Господа.

Прийдіть на Заупокойне богослужіння та Панахиду і обов’язково подайте імена своїх померлих родичів для молитви священика за них. Особливу допомогу спочилі отримують, коли їх поминають саме у церкві на Проскомидії, Літургії, Панахиді.

Бажано дорослим молитися у присутності дітей і привчати їх до молитви, адже колись і вони будуть молитися за вас.

Дуже корисно в пам’ятні дні жертвувати на церкву, подавати милостиню біднішим.

Варто приносити на могили живі квіти, а не штучні, щоб не забруднювати природнє середовище.

Вживання алкоголю на могилах ніяк не пов’язано з церквою та вірою. Не потрібно також залишати на могилах спиртне та хліб.

Слід пам’ятати, що дорогі пам’ятники, домовини абсолютно не потрібні тим, хто вже у вічності, це лише данина моді. Уявіть собі, як почуває себе померла душа, яка жадає хоч слова молитви, а їй замість цього ставлять дорогий пам’ятник.

Після поминальних днів всі могили спочилих буяють яскравістю і розмаїттям кольорових квітів. З виду – гарно. Але чи гарно їхнім душам у вічності? Подумаймо про це і помолімося за них щиро, молитвою та панахидою зробимо їм найбільше свято, якого вони очікують від нас, живих».

1 1 1 1 1 13 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Добавить комментарий

evgenia

top5

Будете ли вы вакцинироваться от коронавируса?

Погода:

30°C
Краматорск

Влажность 59%

Ветер 3 м/с

Давление 760 мм

Курс валют НБУ на 21.06.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта