lom4

vsb 223

Краматорські спортсмени – призери чемпіонату України з пауерліфтингу

kramatorsk pauerlifting

З 22 по 28 квітня в Маріуполі проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу серед усіх вікових груп і його заполонили спортсмени з самого спортивного міста Краматорськ, адже саме наші представники виступали в усіх категоріях і  зібрали найбільшу кількість призових місць та допомогли Донецькій області здобути  командну першість в усіх вікових групах.

Змагання відкрили найсильніша частина Краматорської команди – чоловіки

Чемпіонами стали:

• Данило Ковальов  – 975 кг ( ВК105 кг) виграв ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.
  • Олексій Бичков – 1102,5 кг (Вк 120 кг) виграв ліцензію на чемпіонат світу з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичкова А., Налейкін С.

Срібними призерами були нагороджені:

• Володимир Тітенков - 600кг (Вк 66 кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренер Балабанов О.
  • Володимир Рисєв - 965 кг (Вк 93 кг) виграв ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.
  • Сергій Микита - 727,5 кг (Вк 105 кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В.
  • Андрій Шевченко  - 1110 (Вк 120 + кг) виграв ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.

4 місце:

• Станіслав Черніченко - 492,5кг ( 74кг) Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.
  • Артем Рибалко - 755 кг ( Вк 83 кг) Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.
  • Артем Супрун - 867,5 кг (Вк 120 кг) Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.

5 місце

• Артем Марінов -797,5 кг (Вк 120кг) Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.

В слід за чоловіками виступала найчарівніша і нійніжніша половина людства – жінки і вони не дали не єдиного шансу суперникам розслабитися, адже забрали максимальну кількість призових місць, а саме:

1 місце - Валентина Загоруйко – 577,5 кг ( ВК 84 +), виграла ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "КПД", тренер Мельник Т.

2 місце - Наталія Гречко - 425  кг (Вк 57 кг), Краматорськ, СК "КПД", тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.

3 місце

• Тетяна Железняк  – 300 кг (ВК 47 кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В.
  • Катерина Дубіна - 395 кг (Вк 63 кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В.
  • Олена Кубишка -355кг  (Вк 69 кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В.

4 місце - Вікторія Товстограй - 340 кг ( Вк 52 кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В., Ксенія Овечкіна -332,5 кг ( ВК 57 кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В.

Серед категорії  юніорок та юніорів боротьба не стихала, а краматорські пауерліфтери  завзято боролися за призові місця:

Юніорки:

• 1 місце - Тетяна Жидкова - 327,5 кг (Вк 47 кг) виграла ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорок, Краматорськ, СК "КПД"/ОДЮСШ для дітей, тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.
  • 2 місце - Анна Рахуба - 300 кг (вк 57 кг) Краматорськ, СК "КПД"/ОДЮСШ для дітей, тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.

Юніори:

• 1 місце - Олексій Лаврищєв - 345 кг (вк 66 кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В.
  • 6 місце - Денис Богданов -502,5кг (вк 93) Краматорськ, СК "КПД", тренер Ковальов Д.

Також не менш гаряча боротьба була серед наймолодших учасникіків – юнакі та дівчата, тут лише перші місця та рекорди:

Дівчата:

• 1 місце - Анастасія Астапова - 427,5кг (Вк 76 кг) виграла ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В., Аліна Нікогосян - 405 кг(Вк 84+ кг) виграла ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В.
  • 2 місце - Софія Рубан - 285кг(Вк 76 кг) Краматорськ, СК "КПД"/ОДЮСШ для дітей, тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.

Юнаки:

• 1 місце - Едуард Андреєв - 402,5кг (Вк 59 кг) виграв ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "КПД"/ОДЮСШ для дітей, тренерська бригада Бичков О., Бичкова А., Ілля Олійник -502,5 кг ( Вк66 Кг) Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В., Дмитро Вовчок – 585 кг ( Вк 120+ кг) виграв ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "КПД"/ОДЮСШ для дітей, тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.
  • 2 місце - Дмитро Рожанський – 735 кг (Вк 93 кг) виграв ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "КПД"/ОДЮСШ для дітей, тренерська бригада Бичков О., Бичкова А., Олексій Моторін - 387,5 кг (Вк53 кг) виграв ліцензію на чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Краматорськ, СК "МАХ", тренерська бригада Бєлий Є., Матвєєва В.
  • 5 місце - Егор Бровко  – 237,5 кг ( Вк 53 кг) Краматорськ, СК "КПД"/ОДЮСШ для дітей, тренерська бригада Бичков О., Бичкова А.

Завершальним бій на помості був серед категорії ветеранів, які здобули усе золото, довівши, що саме Краматорські спортсмени найнеперевершені:

• 1 місце - Віктор Черкашенинов, 775 кг, вагова категорія до 93 кг СК "КПД" тренерська бригада: Бичков О., Бичкова А., Володимир Рожанський, 800 кг, вагова категорія до 105 кг СК "КПД" тренерська бригада: Бичков О., Бичкова А., Дмитро Рубан, , 555 кг, вагова категорія до 120 кг, СК "КПД" тренерська бригада: Бичков О., Бичкова А.