У МПК «Будівельник» підтвердили звання «народний» і «зразковий» (відео)

Підтверджували звання «народний» та "зразковий" три краматорських творчих колективи. Це призери всеукраїнських фестивалів зразковий танцювальний колектив "Елеонорушки", керівниками якого є Олена Мережко і Злата Гоцька, народний ансамбль пісні Івана Іваненко "Горицвіт", який здобув заслужене визнання і подяку глядачів, учасник престижних фестивалів і конкурсів в Україні та за її межами зразковий вокальний ансамбль "Melody" під керівництвом Ганни Главчової та Катерини Клименко.
Колективи оцінила атестаційна комісія у складі Ігоря Горбатова, Олександри Пахомової, Наталії Лукашенко, Тетяни Васильєвої. Почесні звання підтвердили усі творчі колективи.

Також отримав почесне звання «народний» лауреат регіонального конкурсу «Ми козацького роду» жіночий вокальний ансамбль «Вишневе намисто» ОШ№25, керівник якого Лариса Балакирська.

На концерті пролунало багато українських пісень. Коли «Елеонорушки» виконували композицію «Рідна країна», глядачі аплодували та підспівували: «Це моя земля! Це моя країна! Тут моя сім’я! Тут моя родина! Це ліси, поля, гори й полонини, Рідна ти моя Україна!»

                                                     "Елеонорушки"

                                                            "Горицвіт"

                                                 "Вишневе намисто"

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter