"Вiдчинiть, мiлiцiя!"

Такий профілактичний захід під назвою «Візит» триває з 28 січня до 28 лютого поточного року.

Під час візитів, які спрямовані на профілактику злочинів, що зазвичай відбуваються на побутовому ґрунті, кожен дільничний інспектор вручатиме громадянам візитівки зі своїми даними: місцем знаходження пунктів міліції, годинами прийому та контактними номерами телефонів.

В першу чергу приділяється увага самотнім особам та людям похилого віку, адже саме вони найчастіше стають об’єктами протиправних посягань.

«Дільничні інспектори приходять із візитами у вечірні години, але не пізніше 21 години. Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, вони цікавляться, хто мешкає в квартирі чи будинку, де працює чи навчається, чи був хтось раніше засуджений, чи мають громадяни паспорт та реєстрацію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Можуть спитати також, чи хтось не турбує мешканців своєю антисоціальною поведінкою, до яких слід вжити заходів, аби не допустити те чи інше правопорушення», - розповідає начальник сектора участкових інспекторів міліції Краматорського МВ Олександр Васильченко.

Під час обходу громадяни можуть також звернутися до правоохоронців із заявою, повідомленням чи конструктивною пропозицією.

За необхідності міліціонери роз'яснять ті чи інші положення чинного законодавства, а також ознайомлять з рекомендаціями щодо попередження крадіжок з квартир, автотранспорту, порядку зберігання наявної вогнепальної зброї та вручать пам'ятку "Як не стати об'єктом злочинних зазіхань".

Прес-служба Краматорського МВ

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter