Історія працевлаштування: випускниця ДДПУ знайшла роботу у Криворізькій громаді

Вирішення питання ефективної зайнятості молоді та забезпечення першими робочими місцями – одне з важливих завдань для фахівців Краматорської служби зайнятості. Історія успішного працевлаштування Вероніки Паращенко — приклад ефективної роботи фахівців ЦЗ.
 
1774584135 n"Саме молоде покоління є рушійною силою розвитку майбутнього країни.
 
Паращенко Вероніка закінчила в грудні 2023 року Донбаський державний педагогічний університет та отримала кваліфікацію вчителя закладу загальної середньої освіти.
 
Після закінчення навчання Вероніка шукала роботу самостійно, але зіткнулась з загальними проблемами молоді у період трудового старту.
 
Відсутність досвіду та практики у дівчини знижувало її конкурентоспроможність на ринку праці при
пошуку першого робочого місця. У лютому 2024 року за сприянням у працевлаштуванні Вероніка звернулась до фахівців #Краматорського_міського_центру_зайнятості – професіоналів своє справи.
 
Фахівчиня розуміла, що на даному етапі важливо надати психологічну підтримку дівчині, навчити її складати резюме, підготувати до майбутньої співбесіди та адаптувати до реалій працевлаштування.
 
Вероніку запрошували на різноманітні тренінги та семінари, за допомогою спеціалістів служби зайнятості дівчина склала резюме та відправила роботодавцю.
 
Результат не змусив себе довго чекати. Керівництво гуманітарного відділу Криворізької сільської ради зацікавилось резюме дівчини та запропонуло вакансію фахівця. Вероніка пройшла успішно онлайн співбесіду та довела, що молодь може працювати з ентузіазмом, бути активною, працьовитою та цілеспрямованою.
 
Наразі дівчина продовжує працювати та вдосконалювати свої навички, отримані при навчанні в університеті".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter