Вийшла з друку друга збірка краматорської поетеси Людмили Синчанської "Любов, що в серці не згаса..."

991135745740 nВийшла з друку друга збірка краматорської поетеси Людмили Синчанської з ліричною назвою "Любов, що в серці не згаса...". Про приємну подію в літературному житті міста повідомили працівники  Бібліотеки ім. М. Свєтлова. Бібліотекарі привітали поетесу з новою збіркою, а також з Днем народження. 
 
"В літературному житті відбулася приємна подія. Вийшла з друку друга збірка краматорської поетеси Людмили Синчанської з ліричною назвою "Любов, що в серці не згаса...".
 
Шановна Людмило Леонтіївно! Вітаємо з виходом книги у світ. Ми дуже пишаємося, що маємо змогу співпрацювати з Вами. Нехай завжди звучать найприємніші та найщиріші слова на Вашу адресу, щоб Ви знали, як Вас шанують і люблять люди. Нехай Доля дарує тільки щасливі миті життя та втілює все задумане Вами.

Дякуємо за подарунок і чудові хвилинки насолодження вашими віршами! Книга знайде свого читача і відкриє для нього прекрасний світ поезії.

Вітаємо з Днем народження! Бажаємо натхнення і радісних емоцій, високих польотів душі і яскравих здібностей, таланту, благополуччя і великої удачі, незламних успіхів і величезного особистого щастя. Нехай кожен день у гості приходить натхнення, нехай буде щирою любов і радість. Дякуємо за співпрацю!".

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 2 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter