Мінімальні бали для вступу на бюджет

dcneg00

Відповідно до Порядку прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2024 році, для усіх спеціальностей, крім винятків, мінімальний конкурсний бал для допуску в конкурсному відборі буде визначати заклад освіти у своїх Правилах прийому, інформує портал "Освіта". 

Конкурсний бал для вступу буде розраховуватись шляхом переведення тестових балів, отриманих за кожен предметний тест НМТ, у рейтинговий бал за 200-бальною шкалою.

Для вступу на кожну спеціальність для усіх тестових предметів Міністерством освіти встановлені вагові коефіцієнти.

Для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», «Фармація, промислова фармація» галузі знань «Охорона здоров’я», спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародне право», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» конкурсний бал для вступу і на контракт, і на бюджет не може бути менше ніж 150 балів.

Для всіх інших абітурієнтів конкурсний бал для вступу на бюджет на основі повної загальної середньої освіти не може бути меншим, ніж 130 балів. Ця вимога не розповсюджується лише на дітей загиблих захисників України.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter