До Біленького у Краматорську завітав мобільний центр зайнятості

448393928 862170982618687 1303053947812916717 n
 
Фахівці Краматорський міський центр зайнятості відвідали селище Біленьке. На заході присутнім було запропоновано взяти участь у трьох локаціях.
 
На першій спеціалісти запропонували учасникам можливі варіанти роботи за їх професійними та особистісними якостями, розповіли про умови отримання статусу «безробітного» та пояснили переваги участі в суспільно корисних роботах.
 
На другій присутні дізналися про можливість професійного розвитку, а саме підвищення кваліфікації, проходження навчання, зокрема шляхом отримання ваучера.
 
На третій локації фахівці розповіли про грантові програми в рамках проєкту «Є Робота», завдяки яким громадяни можуть розвинути існуючий бізнес або відкрити власну справу, та зазначили, в чому переваги участі в даних програмах.
 
Також під час зустрічі всім учасникам було надано інформацію про сучасні сервіси служби зайнятості та продемонстровано, як їх використовувати.
 
"У сучасних умовах мобільність та доступність надання послуг клієнтам — це пріоритетна задача для фахівців служби зайнятості, адже громадяни віддалених та прифронтових селищ через проведення воєнних дій на території країни наразі не можуть самостійно діставатися до місця розташування центрів зайнятості. Тому для вирішення цієї проблеми було створено мобільний центр зайнятості, завдяки якому спеціалісти можуть швидко прибути до місця призначення та надати необхідну допомогу людям, які її потребують", - наголошують у Краматорському міському центрі зайнятості.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter