Грант "Власна справа" допоміг відновити бізнес Ганні Ощепковій у Краматорську

5116274538927 n
Грант "Власна справа" допоміг відновити бізнес Ганні Ощепковій. Історією підприємиці ділиться Краматорсьий міський центр зайнятості.
 
Бізнес повинен існувати та розвиватися незважаючи на складні обставини сьогодення, адже завдяки його роботі тримається економіка нашої країни. Тому державою було спрямована на те, щоб підтримати та допомогти підприємцям та підприємствам продовжувати свою діяльність, розширюватися та створювати нові проєкти.
 
Краматорські представники бізнесу також долучаються та подають заявки на участь в мікрогрантах. Одними з переможців є Приватний заклад позашкільної освіти «Планета знань», керівницею якого є Ганна Ощепкова. Заклад розпочав свою роботу з січня 2014 року, тоді була відкрита перша філія в нашому місті. Поступово Ганна Ощепкова розширювала свою справу та відкривала ще садочки, у яких навчалися близько 400дітей. Проте з початком війни заклад був вимушений припинити свою діяльність.
 
Пані Ганна вимушено евакуювала своє підприємство до Коломиї, де розпочала все з початку. Проте вона не залишала надії повернутися додому та відновити роботу. У листопаді 2023 року пані Ганна вирішила знову відкрити садочок у Краматорську, адже державні дошкільні заклади не працювали й була потреба саме в такому закладі. Проте через обстріли найбільша філія закладу «Планета знань», яка знаходилась в нашому місті, зазнала руйнувань і майже все оснащення, техніка та меблі були пошкодженні. Тому пані Ганні необхідна була додаткова фінансова допомога, щоб закупити обладнання та облаштувати нове приміщення. Під час однієї із зустрічей зі своїм консультантом роботодавця #Краматорського_міського_центру_зайнятості, вона дізналася про грантову програму «Власна справа» та вирішила подати заяву на участь.
 
Результат не забарився і пані Ганна швидко отримала позитивне рішення. Завдяки отриманимкоштам заклад було оснащено необхідними меблями та технікою. Для відкриття залишалося тільки підібрати необхідних працівників. З цим допомогли швидко впоратися фахівці центру зайнятості, які підібрали відповідних кандидатів та направили їх до роботодавця для проходженняспівбесіди. Після чого пані Ганна визначилася з претендентами на вакантні посади та взяла на роботу 3-х осіб.
 
Оскільки працівники мали статус внутрішньо переміщених осіб, консультант роботодавця запропонувала працедавцю отримати фінансовудопомогу за їх працевлаштування та ознайомила з активними програмами служби зайнятості. Пані Ганна, розглянувши всі варіанти, подала заяву на отримання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО. Зараз заклад «Планета знань» функціонує в місті й з радістю приймає до себе вихованців.
 
«Я хочу сказати, що ніколи не можна опускати руки, а потрібно рухатися тільки вперед та шукати шляхи вирішення своїх проблем. Усім, хто прагне розвивати свій бізнес або тільки хоче створити його, я дуже раджу взяти участь у грантовій програмі «Власна справа», адже це той поштовх та фінансова підтримка, яка необхідна», - зазначила Ганна Ощепкова.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter