У школах Краматорська останній дзвоник пролунає для 2738 випускників

6987528 n
Завершується навчальний процес в закладах загальної середньої освіти міста Краматорська, інформує міська рада.
 
"У цьому році останній дзвоник пролунає для 2738 випускників: 1563 випускників дев'ятих класів та 1175 випускників 11-х класів, 104 з яких отримають свідоцтва про завершення загальної середньої освіти з відзнакою.

У 2024 році маємо 21 срібного медаліста (що на 14 більше, ніж в минулому) та 83 — золотих (на 16 більше ніж у попередньому, 2023 році).

Вже колишні дев'ятикласники мають змогу продовжити здобувати повну середню освіту в Краматорську, адже процес набору учнів до 10-х класів триває. Ті ж, хто завершив 11 класів, мають перший у своєму житті важливий іспит — Національний мультипредметний тест.

Усього на НМТ цьогоріч зареєструвалося 849 краматорців. Вони самостійно обирають, де саме складати тест. Тим, хто не має змоги дістатися до Дніпра самостійно, управління освіти КМР забезпечує підвезення.

Краматорська міська рада підтримує добру традицію і ті, хто отримають найвищий бал на НМТ, отримуватимуть фінансову винагороду. Її розмір буде визначено тоді, коли стане відома точна кількість двохсотбальників. Фінансове заохочення отримуватимуть як учні, так і вчителі, які їх підготували.

Також нагадуємо, що випускники краматорських шкіл мають змогу здобути вищу освіту в Донбаській державній машинобудівній академії коштом міського бюджету. Усього передбачено 100 місць. Для уточнення деталей звертайтесь до класних керівників.
Вітаємо учнів, педагогів та батьків з останнім дзвоником! Цей рік, як і попередні, видався непростий, проте всі ви гідно пройшли його і попереду вас чекають канікули. Хай вони, навіть у цей воєнний час, дадуть змогу перепочити всім учасникам навчального процесу і повернутися 1 вересня до навчання гарно відпочивши та з наснагою до отримання нових знань!".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter