Платформа пам’яті «Небесне військо Краматорська» — памʼятаємо кожного та кожну

444166741 851952346973884 4487348598422283465 n
 
«Найдорожче, що лишає по собі людина — це памʼять. Ми всі маємо памʼятати, хто ті люди, завдяки кому ми щоранку прокидаємось — це наші герої-захисники. І це те, для чого платформа створювалась від початку», - розповідають її розробники — представники управління освіти та управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.
 
Сьогодні ж ми розуміємо — російська агресія змінила наше життя. Вона кардинально змінила наші плани на майбутнє, а в когось забрала найдорожче — рідних та близьких людей. Більше того порушення Росією норм і звичаїв ведення війни призводить до загибелі цивільного населення.
Створена платформа містить окремий розділ про тих цивільних осіб, чиї життя вона забрала. Тепер вони — наші янголи, а історії про них мають залишитись в памʼяті нащадків назавжди.
 
Переходьте за посиланням, діліться власними історіями про тих, кого забрала війна починаючи ще з 2014 року. Ми маємо памʼятати кожного і кожну.
 
Долучитись до наповнення платформи можна натиснувши на кнопку «Розповісти свою історію» вгорі сайту — https://www.memorial.kramuo.dn.ua. 
 
Джерело: Краматорська міська рада 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter